Hakkımızda 

Digikon otomasyon 2014 yılında proses kontrol, veri toplama, endüstriyel otomasyon , robotik otomasyon ve müşteriye özel yazılımlar konusunda uzmanlaşmayı ve profesyonel hizmet vereyi amaçlayan bir mühendislik firması olarak kuruldu.

Öncelikle kendi bölgesinde lider konuma gelen Digikon bölgesel firma kimliğinden çıkarak ulusal ve uluslararası hizmet vermeyi, Otomasyon Teknolojileri konusunda yeni çözümler geliştirmeyi, müşteri memnuniyetini ilke edinen profesyonel kadrolarla çözüm odaklı bir şirket olmayı amaç edinmiştir.

Değerlerimiz 

Yenilikçilik Yazılım ve otomasyon çözümleri dünyasında hayati önem taşımaktadır. Digikon olarak biz,tamamiyle bütünleşik çözümler sunmak için yüksek kaliteli ürünlerle uzmanlığımızı birleştiriyoruz.

Müşteri Odaklı Çözümler üretmek, her tür ve ölçekte ki ihtiyaca cevap verebilmek bizimtek odağımızdır. Biz, müşteri odağımızı kaybetmeden, sektörüdeki gelişmeleri ve yeni teknolojileri takip ediyor, öğreniyor ve bunları müşterimizin ihtiyaçlarına yönelik çözümlerimizde kullanıyoruz.

Güvenilirlik ve Dürüstlük müşterilerimiz ile özgün ve başarılı bir ilişki kurmak için bizim önceliğimizdir. Biz satış sonrası hizmetleri ile, müşterilerimize her zaman ve ülke çapında destek sağlıyoruz.

Esneklik hızla değişen dünyaya uyum için parolamızdır. Bizim içinise ; teknolojinin zirvesinde olmak, farklı ülkelere açılmak, müşterilerimiz ve iş ortakları ile büyümek demektir.

Uzmanlık başarılı olmanın anahtarıdır. Ekibimiz; yazılım mühendisliği, veri toplama, prosses kontrol, görüntü işleme, proje yönetimi, Robotik otomasyon ve teknik/ürün eğitimi gibi ana hizmet alanlarımızda tecrübeli uzmanlardan oluşmaktadır. Uzman ekibimiz ile, müşterilerimizin her alanda güvenebilecekleri ortakları olacağımıza eminiz.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Yeşiloba Mahallesi 46257 Sokak
( Seyhan Oto Sanayi Sitesi ) J blok No:7/10 Z19
Seyhan / ADANA

Tel : +90 322 428 48 01

E-Mail : info@digikonotomasyon.com

E-Mail : muhasebe@digikonotomasyon.com